Manažér Medzinárodnej Kamiónovej Dopravy

>> Manažér Medzinárodnej Kamiónovej Dopravy

Máte záujem pracovať v dynamickom prostredí dopravy a logistiky? Hľadáte neustále nové výzvy a máte radosť s komunikácie? Tak to hľadáme práve Vás. Pridajte sa do nášho rastúceho tímu manažérov medzinárodnej kamiónovej dopravy v Bardejove!

Vašou náplňou práce bude:
  • Plánovanie a organizácia medzinárodných prepráv
  • Starostlivosť o optimálne vyťaženie vlastného vozového parku
  • Organizácia a koordinácia činnosti vodičov; kontrola priebehu prepravy
  • Operatívne riešenie reklamácií a prípadných nezrovnalostí v doprave
  • Starostlivosť o zverených zákazníkov v rámci príslušného regiónu
  • Vyhľadávanie a zaujatie potenciálne nových zákazníkov
  • Kalkulácia a vyjednávanie cien a podmienok prepravy
  • Spracovanie a zodpovednosť za dokumentáciu k preprave; preberanie objednávok
  • Aktívna obchodná komunikácia; koordinácia tokov informácií
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Komunikatívnosť a flexibilita
  • Schopnosť tímovej práce ako aj samostatne
  • Logické myslenie a organizačný talent
  • Zodpovednosť a pracovná odhodlanosť
  • Znalosť cudzieho jazyka slovom aj písmom výhodou
  • Prozákaznícky prístup

Miesto práce: Bardejov, Slovenská Republika
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto): 1300 EUR základná mzda + odmeny

(možnosť zárobku až 3000 EUR/mesiac v závislosti od zručností a skúseností uchádzača)

Informácie o výberovom konaní:
 Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou na praca@hudos.sk

Vybraní uchádzači budú pozvaní k osobnému pohovoru.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich všetky požiadavky.

KONTAKT
Kontaktná osoba: Tomáš Hudák
Tel.:  +421 54 486 0020
E-mail: praca@hudos.sk

HUDOS. Všetky práva vyhradené. 2014@Bloo-M CMS, Bloomade WEB development