Vodič MKD

>> Vodič MKD

Miesto práce: Slovenská republika

Ponúkaný plat (brutto): 576 € + variabilná zložka (podrobnejší popis pri režimoch práce)
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie návesovej súpravy s ťahačmi MERCEDES-BENZ

PRACOVNÝ REŽIM VODIČ s praxou v MKD ( podľa vlastného výberu):

1. PRIDELENÉ VOZIDLO vodičovi

MZDA brutto - 576 € + variabilná zložka ( spolu brutto v priemere 1000 € + cestovné náhrady)
- garancia zárobku 70€ brutto pracovný deň, možnosť až 100€ brutto
- platené  víkendy
- platená dovolenka
- prémia za úsporu PHM
- odmena za zaškolenie nového vodiča mesačne až do výšky 500,- EUR
- trvalo pridelené vozidlo
- možnosť odstavenia vozidla na určenom parkovisku  v blízkosti domova

2. STRIEDANIE VOZIDIEL - turnusy

MZDA brutto   - 576 € + variabilná zložka ( spolu brutto v priemere 800 € + cestovné náhrady)
- platené víkendy
Turnus
- 2 týždne  - 4 dni doma - 45 hod. odpočinok čerpaný zásadne doma
- 3 týždne - týždeň doma
- striedanie Bardejov, Bratislava, alebo podľa dohody

3. VODIČ BEZ PRAXE (nutné mať vodiča - garanta vo firme)

- odborné školenie z predpisov
- praktické zaškolenie s vodičom garantom v trvaní 2-3 mesiace
- individuálny prístup

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Moderný vozový park, ťahače značky MERCEDES-BENZ
  • Využívanie vlastného značkového servisu MERCEDES-BENZ
  • Silné finančné zabezpečenie prevádzky palivovými a platobnými kartami
  • Automatické platenie mýta
  • Poistenie vodičov v rámci únie
  • Právna ochrana vodičov pri priestupkoch D.A.S.
  • Paušál na telefón a internet
  • Školenie ADR, KKV
  • Odborné zázemie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním
zakladné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz
E
Požadovaná prax  - počet rokov praxe
1
Pozícia vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • radosť z jazdenia
  • serióznosť, spoľahlivosť
  • schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitostí
  • iniciatívnosť
  • lojalita
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Dynamicky sa rozvíjajúca dopravná spoločnosť s významným postavením na Slovensku a známa na celom dopravnom trhu Európy.
Informácie o výberovom konaní:
Kontaktná osoba: Marián Jura
tel.: 0903 910 339
Svoje životopisy zasielajte na e-mail:  práca@hudos. sk, prípadne faxom na číslo: 054/4860086

>>Vyplniť kontaktný formulár

HUDOS. Všetky práva vyhradené. 2014@Bloo-M CMS, Bloomade WEB development